Mini rolety na każdy wymiar

Polecane rozwiązania rolet

Wiemy jak uciążliwe potrafi być światło słoneczne, szczególnie w sypialni, gdy chcemy odpocząć i spać nieco dłużej. Na szczęście zaprojektowano różne sposoby walki z tym uciążliwym zdarzeniem. Specjalnie zaprojektowane zostały rolety okienne, które zabezpieczając pomieszczenie przed dostawaniem się do niego promieni słonecznych, dodatkowo obniżają temperaturę. Szczególnie przydatne może się to okazać latem, gdy za oknem temperatura nierzadko przekracza 40 stopni Celsjusza.

Mini rolety hitem sprzedaży

Najpopularniejsze i najczęściej sprzedawane rolety to mini rolety, które możemy zakupić, dopasowując do naszych potrzeb. Mini rolety występują w praktycznie każdych rozmiarach. Więc zakup ich do wymiarów naszych skrzydeł okiennych nie będzie żadnych problemem.
Montaż mini rolet jest najłatwiejszy spośród wszystkich rodzajów dostępnych rolet na świecie. Nie trzeba nic wiercić, nie potrzeba specjalistycznej wiedzy, wystarczy zamocować roletę do skrzydła okiennego za pomocą haczyków. To w zasadzie wszystko. Po tym zabiegu roleta jest gotowa do używania. Także poświęcają kilkanaście minut, zapewniamy sobie pewny odpoczynek.

Duży wachlarz wzorów i kolorów dodatkowo wpływa na walory estetyczne mini rolet. Spełniając swoja praktyczną funkcję, stają się pięknymi dekoracjami, które uzupełniają wystrój wnętrz. Łączymy przyjemne z pożytecznym. Mini rolety mają nieograniczone pole zastosowań. Jaśniejsze kolory lepiej sprawdzą się w kuchniach i łazienkach, a ciemniejsze dodadzą ciekawego klimatu w sypialni.